PHG.4B.310.CYMD15
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.4B.310.CYMD15
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.4B.310.CYMD15.pdf
  • Mezua
PHG.4B.310.CYMD15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.4B.310.CYMD15 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5242 pcs Datuen fitxa PHG.4B.310.CYMD15.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 17A
Harremanetarako materiala Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm)