PHG.3B.310.CYMD10
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.3B.310.CYMD10
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE RCPT
Fitxak: PHG.3B.310.CYMD10.pdf
  • Mezua
PHG.3B.310.CYMD10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.3B.310.CYMD10 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE RCPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6138 pcs Datuen fitxa PHG.3B.310.CYMD10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 12A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome