PHG.3B.308.CYMD10
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.3B.308.CYMD10
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.3B.308.CYMD10.pdf
  • Mezua
PHG.3B.308.CYMD10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.3B.308.CYMD10 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6960 pcs Datuen fitxa PHG.3B.308.CYMD10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)
Backshell materiala, Plate Brass, Chrome eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PHG.3B.308.CNLM52Z
PHG.3B.308.CNLM52Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP