PHG.2K.319.CLLC75
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2K.319.CLLC75
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: PHG.2K.319.CLLC75.pdf
  • Mezua
PHG.2K.319.CLLC75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2K.319.CLLC75 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4604 pcs Datuen fitxa PHG.2K.319.CLLC75.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 319 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PHG.2K.319.CLLC72
PHG.2K.319.CLLC72
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Stockean: 5348 pcs
Deskarga: PHG.2K.319.CLLC72.pdf
RFQ
PHG.2K.319.CLLC75Z
PHG.2K.319.CLLC75Z
fabrikatzaileak: LEMO