PHG.2K.312.CLLC85Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2K.312.CLLC85Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: PHG.2K.312.CLLC85Z.pdf
  • Mezua
PHG.2K.312.CLLC85Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2K.312.CLLC85Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5084 pcs Datuen fitxa PHG.2K.312.CLLC85Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 312 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome