PHG.2K.308.CLLC75Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2K.308.CLLC75Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Fitxak: PHG.2K.308.CLLC75Z.pdf
  • Mezua
PHG.2K.308.CLLC75Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2K.308.CLLC75Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5946 pcs Datuen fitxa PHG.2K.308.CLLC75Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome