PHG.2K.306.CYMK10
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2K.306.CYMK10
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.2K.306.CYMK10.pdf
  • Mezua
PHG.2K.306.CYMK10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2K.306.CYMK10 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4907 pcs Datuen fitxa PHG.2K.306.CYMK10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 12A
Harremanetarako materiala Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm)