PHG.2B.318.CLLD92Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2B.318.CLLD92Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Fitxak: PHG.2B.318.CLLD92Z.pdf
  • Mezua
PHG.2B.318.CLLD92Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2B.318.CLLD92Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5343 pcs Datuen fitxa PHG.2B.318.CLLD92Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 318 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 18
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5.5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome