PHG.2B.306.CYMD62
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2B.306.CYMD62
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.2B.306.CYMD62.pdf
  • Mezua
PHG.2B.306.CYMD62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2B.306.CYMD62 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6041 pcs Datuen fitxa PHG.2B.306.CYMD62.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 12A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome