PHG.2B.305.CYMD92
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2B.305.CYMD92
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.2B.305.CYMD92.pdf
  • Mezua
PHG.2B.305.CYMD92ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2B.305.CYMD92 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4932 pcs Datuen fitxa PHG.2B.305.CYMD92.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 14A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome