PHG.2B.304.CYMD52
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.2B.304.CYMD52
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.2B.304.CYMD52.pdf
  • Mezua
PHG.2B.304.CYMD52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.2B.304.CYMD52 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6605 pcs Datuen fitxa PHG.2B.304.CYMD52.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 15A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome