PHG.1K.308.CYMC65
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.1K.308.CYMC65
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.1K.308.CYMC65.pdf
  • Mezua
PHG.1K.308.CYMC65ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.1K.308.CYMC65 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5010 pcs Datuen fitxa PHG.1K.308.CYMC65.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PHG.1K.308.CYMC65Z
PHG.1K.308.CYMC65Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP