PHG.1K.307.CYMC45Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.1K.307.CYMC45Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.1K.307.CYMC45Z.pdf
  • Mezua
PHG.1K.307.CYMC45Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.1K.307.CYMC45Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4315 pcs Datuen fitxa PHG.1K.307.CYMC45Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 7
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome