PHG.1K.306.CYMC65
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.1K.306.CYMC65
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.1K.306.CYMC65.pdf
  • Mezua
PHG.1K.306.CYMC65ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.1K.306.CYMC65 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5193 pcs Datuen fitxa PHG.1K.306.CYMC65.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 6
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome