PHG.1B.307.CYPD62Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.1B.307.CYPD62Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE RCPT
Fitxak:
  • Mezua
PHG.1B.307.CYPD62Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.1B.307.CYPD62Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE RCPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4202 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 7
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome