PHG.0K.307.CLLC35Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.0K.307.CLLC35Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Fitxak: PHG.0K.307.CLLC35Z.pdf
  • Mezua
PHG.0K.307.CLLC35Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.0K.307.CLLC35Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6076 pcs Datuen fitxa PHG.0K.307.CLLC35Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 7
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2.5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome