PHG.0K.306.CLLC25
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.0K.306.CLLC25
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: PHG.0K.306.CLLC25.pdf
  • Mezua
PHG.0K.306.CLLC25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.0K.306.CLLC25 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6623 pcs Datuen fitxa PHG.0K.306.CLLC25.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 6
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2.5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PHG.0K.306.CLLC35Z
PHG.0K.306.CLLC35Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Stockean: 5839 pcs
Deskarga: PHG.0K.306.CLLC35Z.pdf
RFQ
PHG.0K.306.CLLC25Z
PHG.0K.306.CLLC25Z
fabrikatzaileak: LEMO