PHG.0B.302.CYMD56
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.0B.302.CYMD56
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.0B.302.CYMD56.pdf
  • Mezua
PHG.0B.302.CYMD56ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.0B.302.CYMD56 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3743 pcs Datuen fitxa PHG.0B.302.CYMD56.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 302 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome