PHG.00.304.CLLD27
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.00.304.CLLD27
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Fitxak: PHG.00.304.CLLD27.pdf
  • Mezua
PHG.00.304.CLLD27ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.00.304.CLLD27 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4800 pcs Datuen fitxa PHG.00.304.CLLD27.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 00
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome