PHB.2B.310.CYMD92Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHB.2B.310.CYMD92Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHB.2B.310.CYMD92Z.pdf
  • Mezua
PHB.2B.310.CYMD92Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHB.2B.310.CYMD92Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4981 pcs Datuen fitxa PHB.2B.310.CYMD92Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome