PHB.0B.305.CYMD52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHB.0B.305.CYMD52
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHB.0B.305.CYMD52.pdf
  • Mezua
PHB.0B.305.CYMD52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHB.0B.305.CYMD52 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5952 pcs Datuen fitxa PHB.0B.305.CYMD52.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 305 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0B
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 6.5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome