PFG.M0.6NL.CC65NZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFG.M0.6NL.CC65NZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: PFG.M0.6NL.CC65NZ.pdf
  • Mezua
PFG.M0.6NL.CC65NZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFG.M0.6NL.CC65NZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6602 pcs Datuen fitxa PFG.M0.6NL.CC65NZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 90°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP64 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)