PFG.2B.318.CYMD92
LEMOLEMO
PFG.2B.318.CYMD92 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFG.2B.318.CYMD92
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.PFG.2B.318.CYMD92.pdf2.PFG.2B.318.CYMD92.pdf3.PFG.2B.318.CYMD92.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 926 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PFG.2B.318.CYMD92ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFG.2B.318.CYMD92 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 318 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Beste izenak 1124-1147
PFG2B318CYMD92
Orientazio G Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Front and Rear Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 5.5A
Harremanetarako materiala Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)