PFA.1B.307.CYMD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFA.1B.307.CYMD52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Fitxak: PFA.1B.307.CYMD52Z.pdf
  • Mezua
PFA.1B.307.CYMD52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFA.1B.307.CYMD52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3820 pcs Datuen fitxa PFA.1B.307.CYMD52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 7
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount Ezaugarri muntatzea Front and Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome