PCA.3S.314.CNLC72
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA.3S.314.CNLC72
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC RCPT 14POS SOLDER CUP
Fitxak: PCA.3S.314.CNLC72.pdf
  • Mezua
PCA.3S.314.CNLC72ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA.3S.314.CNLC72 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC RCPT 14POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4310 pcs Datuen fitxa PCA.3S.314.CNLC72.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 314 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 14
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.228" ~ 0.283" (5.80mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome