PCA.3S.310.CNLC72
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA.3S.310.CNLC72
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
Fitxak: PCA.3S.310.CNLC72.pdf
  • Mezua
PCA.3S.310.CNLC72ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA.3S.310.CNLC72 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6926 pcs Datuen fitxa PCA.3S.310.CNLC72.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-2
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 9A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.228" ~ 0.283" (5.80mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome