PCA.1S.405.CTLC62
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA.1S.405.CTLC62
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Fitxak: PCA.1S.405.CTLC62.pdf
  • Mezua
PCA.1S.405.CTLC62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA.1S.405.CTLC62 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4849 pcs Datuen fitxa PCA.1S.405.CTLC62.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 405 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome