PCA.1S.306.CLLC57Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA.1S.306.CLLC57Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
Fitxak: PCA.1S.306.CLLC57Z.pdf
  • Mezua
PCA.1S.306.CLLC57Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA.1S.306.CLLC57Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4519 pcs Datuen fitxa PCA.1S.306.CLLC57Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 306 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.205" ~ 0.224" (5.20mm ~ 5.70mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome