PCA.1E.304.CLLC65Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA.1E.304.CLLC65Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP
Fitxak: PCA.1E.304.CLLC65Z.pdf
  • Mezua
PCA.1E.304.CLLC65Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA.1E.304.CLLC65Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5955 pcs Datuen fitxa PCA.1E.304.CLLC65Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PCA.1E.304.CLLC65
PCA.1E.304.CLLC65
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP