PAH.N0.3GL.LC52GZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAH.N0.3GL.LC52GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP
Fitxak: PAH.N0.3GL.LC52GZ.pdf
  • Mezua
PAH.N0.3GL.LC52GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAH.N0.3GL.LC52GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4411 pcs Datuen fitxa PAH.N0.3GL.LC52GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu N03 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio H
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 3 (Power)
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Uneko balorazioa 9A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Gray
Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)