PAG.M1.4TL.AC52Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M1.4TL.AC52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M1.4TL.AC52Z.pdf
  • Mezua
PAG.M1.4TL.AC52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M1.4TL.AC52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6444 pcs Datuen fitxa PAG.M1.4TL.AC52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M14 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 14
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Polyetherimide (PEI)