PAG.M1.0NL.AC39Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M1.0NL.AC39Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M1.0NL.AC39Z.pdf
  • Mezua
PAG.M1.0NL.AC39Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M1.0NL.AC39Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5550 pcs Datuen fitxa PAG.M1.0NL.AC39Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M10 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 10
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)