PAG.M0.9GL.AC65AZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.9GL.AC65AZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.9GL.AC65AZ.pdf
  • Mezua
PAG.M0.9GL.AC65AZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.9GL.AC65AZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5518 pcs Datuen fitxa PAG.M0.9GL.AC65AZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M09 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 9
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock
Deskribapen zehatza 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Blue, Gray Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PAG.M0.9GL.AC65A
PAG.M0.9GL.AC65A
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP