PAG.M0.8NL.AC52R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.8NL.AC52R
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.8NL.AC52R.pdf
  • Mezua
PAG.M0.8NL.AC52Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.8NL.AC52R fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5432 pcs Datuen fitxa PAG.M0.8NL.AC52R.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M08 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 8
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black, Red
Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)