PAG.M0.8NL.AC39N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.8NL.AC39N
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.8NL.AC39N.pdf
  • Mezua
PAG.M0.8NL.AC39Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.8NL.AC39N fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5901 pcs Datuen fitxa PAG.M0.8NL.AC39N.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M08 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 8
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PAG.M0.8NL.AC39NZ
PAG.M0.8NL.AC39NZ
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP