PAG.M0.6NL.AC39N
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.6NL.AC39N
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.6NL.AC39N.pdf
  • Mezua
PAG.M0.6NL.AC39Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.6NL.AC39N fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5834 pcs Datuen fitxa PAG.M0.6NL.AC39N.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Beste izenak Q11999021
Orientazio G Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock
Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 6A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Black Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)