PAG.M0.6GL.AC39GZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.6GL.AC39GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.6GL.AC39GZ.pdf
  • Mezua
PAG.M0.6GL.AC39GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.6GL.AC39GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7050 pcs Datuen fitxa PAG.M0.6GL.AC39GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 6
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)