PAG.M0.5NL.CC65Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.5NL.CC65Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Fitxak: PAG.M0.5NL.CC65Z.pdf
  • Mezua
PAG.M0.5NL.CC65Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.5NL.CC65Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6851 pcs Datuen fitxa PAG.M0.5NL.CC65Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)