PAG.M0.5GL.WC52GZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.5GL.WC52GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG
Fitxak:
  • Mezua
PAG.M0.5GL.WC52GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.5GL.WC52GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3116 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera -
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating -
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)