PAG.M0.5GL.CC39Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.5GL.CC39Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Fitxak: PAG.M0.5GL.CC39Z.pdf
  • Mezua
PAG.M0.5GL.CC39Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.5GL.CC39Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5032 pcs Datuen fitxa PAG.M0.5GL.CC39Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Gray
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)