PAG.M0.5GL.AC65NZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.5GL.AC65NZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.5GL.AC65NZ.pdf
  • Mezua
PAG.M0.5GL.AC65NZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.5GL.AC65NZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5448 pcs Datuen fitxa PAG.M0.5GL.AC65NZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black, Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)