PAG.M0.4GL.AC65AZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.4GL.AC65AZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.4GL.AC65AZ.pdf
  • Mezua
PAG.M0.4GL.AC65AZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.4GL.AC65AZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5317 pcs Datuen fitxa PAG.M0.4GL.AC65AZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Blue, Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)