PAC.M0.6NL.CC52Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAC.M0.6NL.CC52Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Fitxak: PAC.M0.6NL.CC52Z.pdf
  • Mezua
PAC.M0.6NL.CC52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAC.M0.6NL.CC52Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4605 pcs Datuen fitxa PAC.M0.6NL.CC52Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)