PAC.M0.2NL.CC65V
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAC.M0.2NL.CC65V
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Fitxak: PAC.M0.2NL.CC65V.pdf
  • Mezua
PAC.M0.2NL.CC65Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAC.M0.2NL.CC65V fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4180 pcs Datuen fitxa PAC.M0.2NL.CC65V.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M02 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black, Green
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)