PAA.M0.6GL.AC52NZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAA.M0.6GL.AC52NZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: PAA.M0.6GL.AC52NZ.pdf
  • Mezua
PAA.M0.6GL.AC52NZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAA.M0.6GL.AC52NZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5838 pcs Datuen fitxa PAA.M0.6GL.AC52NZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 6
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Black, Gray
Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PAA.M0.6GL.AC65J
PAA.M0.6GL.AC65J
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Stockean: 3865 pcs
Deskarga: PAA.M0.6GL.AC65J.pdf
RFQ
PAA.M0.6GL.AC52V
PAA.M0.6GL.AC52V
fabrikatzaileak: LEMO
Stockean: 4693 pcs
Deskarga: PAA.M0.6GL.AC52V.pdf
RFQ
PAA.M0.6GL.AC52N
PAA.M0.6GL.AC52N