FVN.1S.304.CLYC37Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FVN.1S.304.CLYC37Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: FVN.1S.304.CLYC37Z.pdf
  • Mezua
FVN.1S.304.CLYC37Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FVN.1S.304.CLYC37Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4913 pcs Datuen fitxa FVN.1S.304.CLYC37Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera -
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1S
Packaging Bulk Beste izenak Q11321653
Orientazio Keyed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C
Posizio kopurua 4 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm) Backshell materiala, Plate -