FPJ.0B.309.CLLD42
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FPJ.0B.309.CLLD42
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE PLUG
Fitxak:
  • Mezua
FPJ.0B.309.CLLD42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FPJ.0B.309.CLLD42 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4466 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 309 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 9
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome