FLA.2S.307.CLAC52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FLA.2S.307.CLAC52
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP
Fitxak: FLA.2S.307.CLAC52.pdf
  • Mezua
FLA.2S.307.CLAC52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FLA.2S.307.CLAC52 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6013 pcs Datuen fitxa FLA.2S.307.CLAC52.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 7
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 9A, 12A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome