FHJ.3B.308.CYMD10
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHJ.3B.308.CYMD10
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Fitxak: FHJ.3B.308.CYMD10.pdf
  • Mezua
FHJ.3B.308.CYMD10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHJ.3B.308.CYMD10 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4042 pcs Datuen fitxa FHJ.3B.308.CYMD10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome