FHG.4B.304.CYCD12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FHG.4B.304.CYCD12
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: FHG.4B.304.CYCD12.pdf
  • Mezua
FHG.4B.304.CYCD12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FHG.4B.304.CYCD12 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5999 pcs Datuen fitxa FHG.4B.304.CYCD12.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome